2019'un En İyi Sabit Disk Kurtarma ve Veri Sanitizasyon Hizmetleri

Günümüzde, bilgi nin çok önemli hale geldiği günümüzde, birçok grubun kayıtları terabaytlardadır ve özel hayattan bahsedersek, bugün gb'nin gigabaytlarında pek çok özel kişilik vardır. Aynı zamanda bozuk veri veya veri bu durumda olabilir mi, biz gerçekleri geri dönüştürmek için yazılım gerekir. Bu yazılım yardımıyla, bizim sabit disk kalem basıncı kullanabilirsiniz veya diğer veri depolama gadget'lar verilerinizi daha iyi alabilirsiniz, ama sert dicks herhangi bir şekilde kırık ya da kalem basıncı bazı kırık ise biz de bir sorunu belirlemek zorunda şekilde, o zaman ek rakamlar vardır, biz bunun üstesinden gelebilir, ama bunun için veri ve Kavari yazılım şirketi anlamak zorunda, o zaman veri alacak, o zaman bilgi herhangi bir altında depolama sisteminden alınabilir anlamına gelir koşullar, ancak kayıt kurtarmak mümkün olup olmayacağını ya da şimdi sizin durumunuzda değil, strateji sonra, aslında kurtarıldı olan çevresinde bulunacaktır.

En Popüler Veri Kurtarma Şirketleri

1. Securedatarecovery: Bu kuruluş istatistikleri veya işveren katı hal sürücü kurtarma mükemmel bir tanı yoluyla gerçekleri alır. Bu şirketin yazılımından ve Windows Apple dizüstü bilgisayarından veya Red Data Recovery'den bu işverenin yardımıyla veri alabilir ve aynı zamanda sağ taraftan daha iyi veri almanıza yardımcı olabilirsiniz.

2. Gillware: Herhangi bir nedenle bilgileriniz bozulur sayılsa ve kolayca kurtaramıyorsanız, bu kuruluştan yardım isteyeceksiniz veya ajans şu anda verilerinizin siber olduğunu ve siber güvenlik ten kaynaklansa da gelmese de gelmemesi durumunda verilerinizi geliştirmeye çalışacaktır. , verileriniz bozuk veya sabit diskiniz bozuk.

3. Verkovardatta: Bilgisayar Adli İstatistik Restorasyon gerçekler kurtarma çeşitli şeklinde, mobil cihazların sabit güç veri kurtarma, çıkarılabilir medya kurtarma kurtarma. Bu kuruluş, türünün tek bir tür gönderme kartlarının veya ayrıca elektronik aramanın tekrarı ile eşittir. Hizmet.

4. Salvedadata: SSD veri kurtarma RAID veri kurtarma sabit veri kurtarma USB flash kurtarma veya bellek kartı kurtarma harici sürücü de acil veri kurtarma kurtarma kurtarma kurtarma kurtarma yapabilirsiniz olsun kayıtların her türlü kurtarabilirsiniz. Bu da iyileşmene yardımcı olur.

5. Ontrack: Bu ajans kayıtları kurtarmak için büyük çalışır ya da bir şekilde hasarlı bir bölge, örneğin hücre hasarlı, eğer yakalanmış eğer hücre, bunu yapabilirsiniz kapsayacak şekilde olabilir. Bunu da. Bu, akşama kadar bilgisayar araçlarından daha iyi bilgi alabileceğiniz anlamına gelir.

Veri Kurtarma Şirketlerinin Faydaları

Verilerinizi almak için, ben veya şirket bir liste oluşturduk. Bu şirketler aracılığıyla verileriniz kurtarılır, ancak öğelerinizi korursanız, bundan daha iyi veriler elde elabilirsiniz. Elde edilebilir, ancak öğe tamamen sizin yardımınız ile zarar görmüşse, daha iyi rakamlar almak için çok zor olabilir ve A. Çok para ödemek zorunda. Ayrıca tedavi edilebilir daha büyük ürünler, olamaz, ayrıca yaralanma olabilir, bu yüzden daha iyi bilgi alabilirsiniz ve nasıl bir şirketin bazı listesini anlatacağım.

Büyük ölçüde bilgi her gün gün oluşturuluyor. Bu bilgiler zaman zaman kaldırılsa bile, bu verileri herhangi bir donanım için erişilebilir hale getirmemiz gerekse de, çok büyük miktarda bilgi depolanıyor. Kayıtları sabit siklerde tutmak veya disketteki verileri korumak için mi, sisd gerçeklerinde veya gelen ahıçlarda verileri korumak için kayıtları tutun, ancak sabit diskiniz bir nedenden dolayı kırılırsa tüm bu veriler ayrıca bozuk veya daha kötü nedenlerden kaynaklanır , artık çalışmıyor. Bu amaçla biz bizim gerçekleri korkutucu olduğunu büyük bir sorun la karşı karşıya var, bu oluyor izin vermeyin, bazı nedenlerden dolayı sonbahardahemen zarar görmüş, düzgün çürümez ve nasıl olur, ondan kaydedin biraz çünkü haklı , onlar da zarar nedeniyle kötü gitmek ve 8000 daha iyi olmak için olsun.

Organizasyon bunu tekrar yapmayı çok zorlaştırır ve bu da büyük ölçekli bir kuruluş ve kuruluş olmasını sağlamıştır. Olası bir tane. İnsanlar kendi arayışı içinde harcamak için yeterli para olmayabilir, henüz onlar bir acil durum kaydetmek zorunda olduğu için şirket için çok yararlıdır, onlar bazı işler yapmak zorunda kalacak. Neden veri kurtarma yazılım şirketi bilgilendirmek için deneyin? Şirketinizle ilgili önemli bilgilerin ağırlığını korumanıza veya sizi şirketten uzak tutmanıza yardımcı olabilir. Bu ajans çok iyi bir yüksek kaliteli veri kurtarma yazılım teknolojisi şirketidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: